Sterowniki


Praesent tortor quis dolor. In nec massa. Proin id sollicitudin eu, aliquet porttitor massa tellus, condimentum quam. Integer posuere cubilia Curae, Sed egestas consequat mollis ut, semper erat, molestie lorem libero, fermentum rutrum. In euismod.

Zobacz ofertę w sklepie

Sterownik AQUARIUS (ang. – wodnik ) przeznaczony jest do kroplowego systemu nawadniania i nawożenia roślin. Jego zaletą jest prostota obsługi, w szczególności programowania oraz uniwersalność, zapewniająca sterowanie wieloma konfiguracjami instalacji nawadniającej. Nauka programowania ogranicza się do zapoznania się z obsługą klawiatury oraz odczytu wyświetlacza sterownika.
Sterownik może obsługiwać do ośmiu (wersja 2.1 oraz 2.1 ) różnych upraw jednocześnie. Dla każdej nawadnianej sekcji można dostarczyć odpowiednie ilości nawozu i wody niezależnie od wielkości uprawy. Posiada możliwość zaprogramowania do 4 programów, które mogą być wykonywane jako niezależne lub łączone. Dzięki dużej liczbie cykli podlewania (do 99 włączeń przypadającej na 1 program) sterownik jest szczególnie przydatny przy uprawach na sztucznym podłożu ( wata mineralna).

Umożliwia realizowanie następujących funkcji:

  1. nawożenie i podlewanie roślin,
  2. nawożenie przy użyciu dwóch różnych nawozów

Zaprogramowane programy mogą służyć do sterowania nawadnianiem np. dla różnych warunków pogodowych, czy dla różnych faz ich wzrostu. Dzięki temu można później zmienić dawkowanie nawozów za pomocą zmiany numeru aktywnego programu. Oszczędza to czas i zapewnia lepsze nawożenie bez konieczności przeprogramowywania całego sterownika.
Dodatkową cechą sterownika AQUARIUS jest fakt, że posiada on awaryjne zasilanie zapewniające zasilanie systemu mikroprocesorowemu sterownika po zaniku zasilania w sieci energetycznej. Umożliwia także sterowanie pompą zasilającą instalację wodną nawadniania w przypadku, gdy brak jest wody wodociągowej lub hydrofora w instalacji wodnej. Wymaga to jednak aby instalacja nawadniająca ze sterowaną pompą była dostosowana do zasilania wodą bezpośrednio z pompy.
Sterownik zabudowany jest w estetycznej, wodoszczelnej obudowie odpornej na uszkodzenia mechaniczne.

Opis techniczny

Sterowanie nawadnianiem niewielkich obszarów rekreacyjnych (ogrody, parki, tereny zieleni miejskiej) i w produkcji (ogrodnictwo, rolnictwo, sady). Sterownik może być stosowany w uprawach bezglebowych.

Cechy wyróżniające Bardzo łatwe programowanie, trwała pamięć zachowuje program w czasie przerwy w dostawie prądu, bateria litowa zachowuje czas i datę, nie dochodzi do nakładania się czasów startowych, co zapobiega działaniu dwóch stref jednocześnie. Duża ilość startów w ciągu doby.
Producent IRRIGA- Polska
Dane techniczne Zasilanie wejście 230V, wyjście 24V
Liczba stacji 6
Liczba programów 4
Liczba startów na program 99
Czas przerwy między cyklami 1s. – 24godz.
Budżet wodny brak
Wymiary (szer.-wys.-gł.) brak danych
Akcesoria brak

Orbit BUDDY 1
Jest to sterownik bateryjny jednosekcyjny do montażu na kranie 3/4 „. Niesamowicie prosty w programowaniu za pomocą trzech przycisków i pokrętła o budowie łatwej .

Orbit BUDDY 2
Jest to sterownik bateryjny dwusekcyjny do montażu na kranie 3/4 „. Niesamowicie prosty i szybki w programowaniu za pomocą trzech przycisków i pokrętła.

BL-KR Bateryjny sterwonik z bluetoothem
Easy programming from most smartphones and tablets! No more crawling around the valve box trying to program or troubleshoot a battery powered timer – The BL-KR timer puts full programming control in the palm of your hand.  With 100% waterproof and rugged construction, the BL-KR is ideal for isolated sites and power-restricted areas, and allows for programming with a few taps on a smartphone or tablet through direct Bluetooth communication up to 32 feet away from the valve box.   Add multiple controllers (up to 200 timers) and program easily and quickly from 1 free application.

INTELIGENTNY AUTOMATYCZNY STEROWNIK WIFI
Inteligentny automatyczny sterownik WiFi, z wykorzystaniem technologii WeatherSense. Kontroluj swój sterownik (Timer) z dowolnego miejsca na świecie,koniuszkiem swojego palca.

Orbit POCKET ULTIMA
Jest to sterownik do instalowania wewnątrz budynku tak aby był chroniony przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi.

Orbit SET LOGIC

Orbit REMOE CONTROL
Jest to sterownik 6 lub 12 sekcyjny, w wodoszczelnej obudowie z wewnętrznie zainstalowanym transformatorem do instalowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Bardzo łatwy i szybki w programowaniu. Sterowanie pilotem zdecydowanie ułatwia coroczne sprawdzenie i regulacje nawadniania.

sterownik RPS
Wymiary:
Wysokość: 9 – 3/8”
Szerokość: 10 – 1/4”
Głębokość: 4 – 1/8”

Czas pracy sekcji od 0min. do 12 godzin i 59min.
Ilość programów: 4
Czasy startu: 4
Programowanie pracy w dniach tygodnia.
Programowanie pracy w dniach parzystych lub nieparzystych.
Kompatybilny z wyłącznikiem RainSensor
Wyświetlacz LCD
Możliwość ustawienia procentowego wydatku wody od 25% do 150%

Sprawdź w sklepie sterowniki