Sterowniki

AQUARIUS (ang. – wodnik ) 

Sterownik  przeznaczony jest do kroplowego systemu nawadniania i nawożenia roślin.

ORBIT BUDDY

jednosekcyjny sterownik bateryjny  do montażu na kranie 3/4 “. Niesamowicie prosty w programowaniu za pomocą  trzech przycisków i pokrętła o budowie łatwej

 

dwusekcyjny sterownik bateryjny do montażu na kranie 3/4 “. Niesamowicie prosty i szybki w programowaniu za pomocą  trzech przycisków i pokrętła

ORBIT PILOT

Jest to sterownik 6 lub 12 sekcyjny, w wodoszczelnej obudowie z wewnętrznie zainstalowanym transformatorem do instalowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Bardzo łatwy i szybki w programowaniu. Sterowanie pilotem zdecydowanie ułatwia coroczne sprawdzenie i regulacje nawadniania.

ORBIT SET LOGIC

Jest to sterownik 6 lub 12 sekcyjny, w wodoszczelnej obudowie z wewnętrznie zainstalowanym transformatorem do instalowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Bardzo łatwy i szybki w programowaniu.

ORBIT STEROWNIK WIFI BHYVE

Inteligentny automatyczny sterownik WiFi, z wykorzystaniem technologii WeatherSense. Kontroluj swój sterownik (Timer) z dowolnego miejsca na świecie,koniuszkiem swojego palca.

ORBIT POCKET ULTIMA

Jest to sterownik do instalowania wewnątrz budynku tak aby był chroniony przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi.

STEROWNIK RPS

Wymiary:
Wysokość: 9 – 3/8”
Szerokość: 10 – 1/4”
Głębokość: 4 – 1/8”

Czas pracy sekcji od 0min. do 12 godzin i 59min.
Ilość programów: 4
Czasy startu: 4
Programowanie pracy w dniach tygodnia.
Programowanie pracy w dniach parzystych lub nieparzystych.
Kompatybilny z wyłącznikiem RainSensor
Wyświetlacz LCD
Możliwość ustawienia procentowego wydatku wody od 25% do 150%

CZUJNIK DESZCZU MSystem IRRIGA

  • Czujnik MSystem przeznaczony jest do rozłączania zaworów elektromagnetycznych (zraszaczy) w systemach automatycznego nawadniania w skutek opadu deszczu.
  • W momencie kontaktu wody deszczowej z sondami pomiarowymi czujnik odłączy zasilanie zraszaczy, po odparowaniu wody z pojemnika pomiarowego system zraszania będzie pracował normalnie.
  • Czujnik MSystem zaprojektowany został z myślą o łatwym montażu i niezawodnym działaniu.
  • Czujnik MSystem nie wymaga dodatkowego przewodu zasilającego, do podłączenia wymagany
    jest przewód dwu żyłowy, czujnik zasilany jest napięciem podanym na zawory elektromagnetyczne (zraszacze), jest kompatybilny ze wszystkimi sterownikami systemów zraszających 24 VAC.
  • ULOTKA INFORMACYJNA