O nas

Wiodącą firmą produkcyjną kompleksowo zajmującą się problematyką nawodnień za pomocą różnego rodzaju systemów nawadniających, jest firma IRRIGA S.J., założona przez grono osób zaangażowanych w propagowanie automatyzacji nawadniania w procesie produkcji ogrodniczej. Zatrudniana tam kadra pracowników składa się z wybitnych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów różnych dziedzin technicznych. Produkty tej firmy eksportowane są do wielu krajów Europy.

Od 1995 roku firma Irriga jako oficjalny dystrybutor. – K-Rain produkuje automatyczne systemy nawadniające ogrody. Oferuje zraszacze obrotowe, statyczne, sterowniki, elektrozawor

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić nowoczesne gospodarstwo ogrodnicze, sadownicze, czy uprawy polowe, bez zastosowania systemów nawadniających. Wysokie temperatury oraz długotrwałe okresy bez opadów potwierdzają tą tezę. Niedobory wody bardzo negatywnie wpływają na późniejszą jakość plonów, co wyraźnie przekłada się na mniejszą opłacalność danej produkcji.

Firma IRRIGA ze swojej bogatej produkcji oferuje w zależności od upraw różnorodne, automatyczne systemy nawadniania, zraszania oraz systemy nawadniające do ogrodów.

Firma Irriga posiada w swojej ofercie automatyczne systemy nawadniania, systemy i urządzenia nawadniające oraz zraszacze. Irriga jest również dystrybutorem takich firm jak: Iryga, K-rain czy Orbit. Wsród asortymentu warto również zwrócić uwagę na produkt, jakim jest agro taśma oraz drip linia, dzięki którym nawadnianie ogrodów i podlewanie staje się prostsze.

Firma Irriga jest najstarszą firmą w Polsce specjalizującą się w systemach nawadniających. Naszą działalność (produkcyjno – handlową) zapoczątkowaliśmy w 1994 roku. Z roku na rok cieszymy się coraz większą popularnością, a gwarancją naszej jakości jest rosnące zaufanie naszych klientów. Specjalizujemy się w systemach nawodnienia kropelkowego, a kilka naszych produktów chroniona jest patentami.

 

Produkujemy:

  • linię kroplującą Drip-Line o różnych rozstawach kroplowników
  • taśmę nawadniającą Agro- Taśma, stosowaną w rolnictwie i sadownictwie
  • rury nawadniające (polietylenowe) o średnicy 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm
  • wężyki, kapilary oraz kroplospływy idealne do podlewania roślin doniczkowych
  • Micro-Zraszacze mające szerokie zastosowanie w uprawach rolniczych, szkółkach, sadach, oraz w miejscach ogrodów
  • gdzie potrzebne są małe zasięgi i nieduże wydatki wody
  • wszystkie złączki do naszych rur , a także korki, szpilki do mocowania Drip-Line oraz dozowniki injectorowe

W naszej ofercie znajdziecie najnowocześniejsze sterowniki firmy , sterujące nawadnianie.

 

Współpracujemy również z innymi firmami takimi jak:

Pragniemy zaoferować Państwu produkty najwyżej jakości po konkurencyjnych cenach.
Dla zainteresowanych organizujemy szkolenia (prowadzone przez absolwentów Architektury Krajobrazu i
Ogrodnictwa AR I KUL) w zakresie instalacji systemów nawadniających w ogrodach. Firma Irriga wydaje
certyfikaty po ukończeniu kursu instalatora.